דילים למלדיבים במלונות הכי טובים

נופש חלומי במלדיבים, מלון כולל העברות כולל כל המיסים לבחירתכם וילה על החוף או וילה על המים ריזורטים 5 כוכבים ו- 4 כוכבים.
הערה: המפרסם רשאי להפסיק את המבצע מלדיביים דילים בכל עת וזמן.

מחירים אינפורמטיבים

מחירי החבילות יכולים להשתנות והם אינפורמטיבי בלבד – צלצלו או שלחו מייל כדי לקבל הצעת מחיר רלוואנטית עבור התקופה שהינכם רוצים לנסוע.
ליצירת קשר לחצו כאן!

MAKUNUDU RESORT

4 כוכבים במסגרת פנסיון מלא 3 ארוחות, למשך 5 ימים 4 לילות ב – DELUXE BEACH BUNGALOW.
כולל העברות (בסירה מהירה) וכולל כל המיסים, כולל צלילת הכרות, כולל הפלגת דיג בלילה והכנת ארוחת ערב מהדגים שדגתם, כולל הטבות לזוגות בירח דבש
מחיר עד 30 באפריל: 1390 $ לאדם.

AYADA MALDIVES – וילה על החוף

5 כוכבים וילה על החוף עם ברכה פרטית במסגרת חצי פנסיון כולל העברות (בטיסה פנימית) וכולל כל המיסים, ופינוקים נוספים למשך 4 ימים 3 לילות.
מחיר עד 20 בדצמבר : 1790 $ לאדם (לא כולל חגים לא כולל חג המולד וסילבסטר).

AYADA MALDIVES וילה על מים 5 כוכבים

5 כוכבים עבור וילה על מים בתכנית חצי פנסיון. כולל העברות (בטיסה פנימית + סירה מהירה) כולל כל המיסים למשך 4 ימים 3 לילות.
מחיר עד 20 בדצמבר – 1990 $ לאדם.

KIHAAD MALDIVES – הכל כלול

5 כוכבים עבור וילה על החוף בתכנית הכל כלול כולל העברות ( בטיסה פנימית + סירה מהירה) כולל כל המיסים למשך 4 ימים 3 לילות כולל משקאות בירה משקאות קלים ומים מינרליים כולל ספורט ימי לא ממונע וסקווש , טניס ועוד.
מחיר עד 30 באפריל – 1699 $ לאדם.

KIHADD MALDIVES – וילה על חוף + וילה על המים

5 כוכבים חבילה משולבת ל- 2 לילות בוילה על חוף + 2 לילות וילה על המים בתכנית הכל כלול כולל העברות בטיסה פנימית + סירה מהירה למשך 5 ימים 4 לילות כולל משקאות וסוגי ספורט שונים.
מחיר עד 30 באפריל – 1950 $ לאדם.